1
 Havlularınızın uzun süre yumuşacık kalsın…

Havlularınızın uzun süre yumuşacık kalsın…

Havlularınızı kullandıktan sonra tam olarak kuruyabilmesi için tek olarak ve kolayca kuruyabileceği şekilde askıya asın. Askıya birden fazla havlu asmak nemin havlu üzerinde hapsolmasına bu da bakteri ve koku oluşmasına neden olur.

Havluları kullanım sıklığınıza uygun olarak değiştirin; el havlularını, özellikle de kalabalık bir aileye sahipseniz her gün değiştirmek en sağlıklısı olacaktır.

Havlularınız yıkarken mutlaka yıkama talimatına uygun ısı derecesinde yıkayın, aşırı deterjan ve yumuşatıcı kullanımından kaçının yeterince durulanamayan deterjan ve fazla yumuşatıcı havluların sertleşmesine ve özelliğini kaybetmesine neden olacaktır.
Havlularınızı sermeden ya da kurutucuya atmadan önce çırpın bu havlularınızın daha kabarık olmasını sağlayacaktır.

Havlularımızın uzun ömürlü olmasında, yıkama ve kurutma tekniklerinin yansıra havlunun cinsi de dayanıklı ve yumuşak kalma konusunda önemli bir faktördür.

Örnek olarak; coresoft havlular, yüksek kalitedeki penye pamuk ipliği ve uygulanan terbiye teknolojileri sayesinde defalarca yıkanmaya karşı hacim ve yumuşaklığını kaybetmez.

Bambu ipliğinden üretilen havlular, bambu ipliğinin beyaz ve ince olan doğal yapısına rağmen dayanıklı, sağlam ve antibakteriyeldir.  

Yayın: 2016-01-12 Home, İrya Blog 0 1749

Bir Yorum PaylaşYorumu cevapla

yapmalısın üye girişi Yorum yazmak için.

Ürün yok

Belirlenecek Kargo
0,00 TL Vergi
0,00 TL Toplam

Vergi dahil fiyat

Satın Al