Bebek Hazırlıkları

Bir bebeğiniz olacak mutluluk, endişe, heyecan,  karmaşık duygular içerisindesiniz ama gene de bu hayatınızdaki en güzel haber :)

Çok geçmeden bu karmaşık duygular yerini tatlı bir telaşa bırakıverir. Bebeğiniz için alışveriş listesi yaparken buluverirsiniz kendinizi…. Bebeğinizin cinsiyeti belli olunca da kimse sizi tutamaz :)

Odası nasıl olmalı, en sağlıklı ve konforlu yataklar, mobilyalar, uyku setleri, sevimli bebek havluları, bornozları, kıyafetlerine bakarken bulursunuz kendinizi….

Peki, hem sağlıklı hem zevkinizi yansıtan bir oda hazırlamak için nelere dikkat etmeliyiz?

-Bebeğiniz için mobilya seçerken, çocuk sağlığı ve güvenliğine uygun özellikle sertifikalı ürünler tercih edilmelidir.

- Bebek odası perdesi, odayı tamamlayan olmazsa olmaz bir dokunuştur. Perde seçerken de toz tutmayan, güneş ışığını engellemeyen stor ve zebra perdeler seçmeniz avantajlı olacaktır.

- Bebeğinizin odasında halı kullanmayı düşünüyorsanız toz tutmayan anti bakteriyel bir seçim yapmalısınız. Ya da çamaşır makinasında da yıkanabilen halı paspasları tercih edebilirsiniz.

-  Uyku seti, nevresim takımı seçimi tarzınızı rahatlıkla yansıtabileceğiniz, belki de işin en zevkli kısmı, mobilyaların açık renkli olması nevresim takımı ve uyku seti renklerini seçerken size geniş bir alternatif ve özgürlük sunacaktır. Bu ürünleri seçerken %100 pamuk ve organik olmasına özen gösterilmelidir. 

İryaHome olarak bebek koleksiyonumuzdaki ürünler bebeğinize gösterdiğiniz özenin bilinciyle üretilmiştir. 

* Bebek havlu, bornoz, panço, nevresim takımları ve uyku setlerimiz, %100 Pamuk Saf pamuk içeriği sayesinde bebeğinizin cildinin nefes almasını sağlar, terlemeyi önler, mikropların barınacağı ortamın oluşmasına izin vermez ve oldukça yumuşaktır.

*Bebek yorgan ve yastıklarımız, yıkanabilir kapitoneli kılıf, silikonize boncuk elyaf dolgulu, yün bebek yorganlarımız %100 saf koyun yünü, tüm dolgulu ürünlerimiz  koku yapmaz, endüstriyel atık içermez, makinade yıkanabilir hijyenik ürünlerdir.

Bebeğinize gösterdiğiniz bilincin farkındayız…

Bebeğinizi güle güle büyütmeniz dileğiyle… 

Yayın: 2016-08-23 Home, İrya Blog 0 1768

Bir Yorum PaylaşYorumu cevapla

yapmalısın üye girişi Yorum yazmak için.

Ürün yok

Belirlenecek Kargo
0,00 TL Vergi
0,00 TL Toplam

Vergi dahil fiyat

Satın Al