Sıcacık Bir Kış…

Kış mevsiminin kendisini hafiften hissettirmeye başladığı şu günlerde battaniye altında televizyon izlemek ya da kitap okumak gibisi yoktur.

Yumuşacık yorganlar artık yatak odalarımızda yerlerini almaya hazırdır. Pelüş yatak örtüleri ise yatak odalarımıza sıcacık bir hava katmaya…  

 

Sıcacık yorganımızı üstümüze çekip yumuşacık bir yastığa gömülmek gibisi de yoktur soğuk kış günlerinde…

 

Yorganlarınızı ve yastıklarınızı yenilemeyi düşünüyorsanız  şimdi tam zamanı… 

Kaliteli bir uyku ve hastalıklardan uzak bir kış geçirebilmek için  hem sıcak tutan hem  iç dolgusu sağlıklı yorganları, omurga ve boyun sağlığımız için en rahat yastıkları seçmeliyiz.

 

Yorgan alırken dikkat edilmesi gereken bir detay da yorganın kalın olmasının sıcak tutacağı anlamına gelmemesidir. Hava alabilen, yumuşak, hafif  ve yıkanabilir yorganlar sağlığımızın dostudur.

İrya yün yorganlar, dış kumaşı %100 Pamuk Percale (pamuk ipliği ile çok sık dokunmuş kumaş), %100 Saf Koyun yünü dolguludur, koku yapmaz, ergonomiktir, endüstriyel atık içermez özellikleriyle sağlığınızı düşünerek üretilmiştir. 

 

 Yün Kapitone Yastıklar, dış kumaşı %100 Pamuk Percale (pamuk ipliği ile çok sık dokunmuş kumaş), %100 Saf Koyun yünü dolguludur,yıkanabilir kapitone kılıf, koku yapmaz, ergonomiktir, endüstriyel atık içermez, kuru temizleme yapılabilir.

Bunların yanında yatak seçimimizde uyku kalitesi açısından önemli bir faktördür. Rahatımız  ve sağlığımız için özenle seçtiğimiz yataklarımızın ömrünü uzatmak nefes alabilen, terletmeyen, koku yapmayan ve bakteri üretmeyen alezlerle mümkün, bu yüzden alez kullanımına özen göstermeliyiz.

İrya Yün Yatak Koruyucular, nefes alabilen yapısı ile terletmez, koku yapmaz, bakteri üretmez, ergonomiktir, endüstriyel atık içermez.
Bakımı kolaydır, 40° de hassas yıkama yapılabilir.

Yayın: 2016-10-21 Home, İrya Blog 0 1657

Bir Yorum PaylaşYorumu cevapla

yapmalısın üye girişi Yorum yazmak için.

Ürün yok

Belirlenecek Kargo
0,00 TL Vergi
0,00 TL Toplam

Vergi dahil fiyat

Satın Al