1

Hakkımızda

İrya, MS Şirketler grubu markasıdır. MS Tekstil, 20 yılı aşkın ihracattaki tecrübeleri sayesinde hızla büyüyen ev tekstilinde 2008 yılında kendi markası İrya'yı yaratmıştır.

Kaliteli üretim ve özgün çizgisinden ödün vermeden, yenilikçi ve dinamik AR-GE ekibi ile koleksiyonlarını müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Kendine özgü, şık, modern, geleneksel ve zarif motifleri de üzerinde taşıyan tasarımlarıyla, sürekli kendini geliştirme ve yenileme düşüncesiyle sektöründe önde gelen markalar arasında yer almaktadır.

Havlu, bornoz, banyo aksesuarları, banyo paspasları, peşkir, peştamal, nevresim, yatak örtüsü, pike, yastık, yorgan, bebek tekstili ve wedding ürünleri ile ev tekstili ve banyo grubunda geniş bir koleksiyona sahiptir.

Yurtiçi ve yurtdışında, birbirinden farklı tasarım ve renk alternatifli modelleri ile banyo ve ev tekstili ürünleriyle seçkin ev tekstili mağazalarında tüketiciyle buluşmaktadır.

İrya markası, 2012 yılında online satış sitesi irya.com.tr kurmuştur. Sosyal medyada da aktif olarak kendini gösteren İrya, sevilen bir marka olarak sosyal medyada yerini almış, takip ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Sevgi ile harmanlanan pamuksu dokular, özenle tasarlanan benzersiz ürünlerin renkli dünyasından esintileri yaşamak için koleksiyonlarımızı heyecanla beğeninize sunuyoruz…


Ürün yok

Belirlenecek Kargo
0,00 TL Vergi
0,00 TL Toplam

Vergi dahil fiyat

Satın Al