1


ÖZGÜL ÖZGÖREN GÜNAL


Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Tekstil tasarım bölümünden 2000 yılında mezun oldu. Ev Tekstilinin kalbi olan Denizli'de kariyerine başladı.Bir dönem freelance çalışarak bir çok ev tekstili markasına tasarım desteğinde bulundu.

Bir markanın genel konsept yaratıcısı olma hayalini İrya Tekstil ile gerçekleştirdi.Yaklaşık 5 yıldır İrya markasının tasarım ekibinin başında görev almakta.

"Yaratıcılık bildiğiniz iki şeyi bilmediğiniz bir şekilde birbirine bağlamaktır." Leo Burnett


YASEMİN BULUT


Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Resim bölümü ile başlayan üniversite hayatını, tekstil tasarımına olan ilgisi sebebi ile yine aynı üniversitenin tekstil tasarım bölümünden mezun olarak bitirdi. Tekstilin Türkiye’deki kalbi olan Denizli’de yaşamanın da avantajı ile tasarımcılık hayatına Denizli’de başladı.

Yıllar geçtikçe edindiği tecrübe ile İrya tekstilde güzel bir ekip ile tasarım yapmaya devam ediyor.

“Renkler her dili konuşur.” Joseph Addison


NERGİS ŞERİFOĞLU


Öğrencilik yıllarında ve sonrasında İzmir’de freelance çalışmaları olan Nergis Şerifoğlu, 2014 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarım Bölümünü, en iyi mezuniyet projesi ödülünü alarak bitirdi.

Tekstil ve tasarım sektöründe düzenlenen birden fazla yarışmada dereceler alan tasarımcının işleri çeşitli sergi ve fuarlarda yer aldı. Tasarımı kendisi için bir gereksinim olarak gören ve bunun her parçasından keyif alan tasarımcı, çalışmalarına İrya’da devam etmektedir.

“Her güne ilham veren bir düşünce ile başlayın.”


Ürün yok

Belirlenecek Kargo
0,00 TL Vergi
0,00 TL Toplam

Vergi dahil fiyat

Satın Al